Schmutzfangmatten

Vchodové rohože MEWA

Čistota začíná již ve vstupním prostoru

Přidáno na poznámkový lístek

K poznámkovému lístku

Zajistí dobrý první dojem – vchodové rohože od MEWA

 • Univerzálně použitelné

  Například u hlavního vchodu, na recepci, v obchodech, dílnách, kancelářích, ve výtahu, na schodech, u prodejních automatů nebo v odpočívárnách, u vchodů pro dodavatele nebo vedlejších vchodů.

 • Šetrné k životnímu prostředí

  K opakovaně použitelnému systému MEWA patří ochrana životního prostředí a odpovědné zacházení se zdroji.

 • Úsporné

  Pronájmem vchodových rohoží MEWA ušetříte nákladné investice.

Čistý a příjemný vstupní prostor je vizitkou každé společnosti. Špína a vlhkost opotřebovávají nejen vaše podlahy, ale mají také negativní vliv na celkový vzhled.

Naše vchodové rohože MEWA spolehlivě zajistí dokonalou čistotu. Efektivně zabraňují nečistotám, díky jedinečné vrstvě na spodní straně se na nich netvoří záhyby a jsou zcela neklouzavé.

V praktickém systému MEWA si můžete rohože a štětinové rohože snadno pronajmout. Tím šetříte své finance i životní prostředí. Náš opakovaně použitelný systém totiž šetří nákladné investice a zajistí vašemu podniku vždy včas a pravidelně čisté, ošetřené rohože.

Zatímco čistíme špinavé rohože, čisté náhradní rohože jsou přesně tam, kde mají být: ve vašem vstupním prostoru. Pokud se rohož poškodí, vymění se za novou.

 • Fußmatten

  Rohože

  Naše pevné, robustní rohože MEWA chrání vaše podlahy před nečistotami a vlhkostí a jsou velmi univerzální.

 • Fußmatten

  Štětinové rohože

  Nečistoty a vlhkost zůstanou přede dveřmi: Štětinové rohože MEWA jsou ideální pro přechodové prostory do dílny nebo výroby.

 • BR_Hinweismatten_Cover.tif

  Rohože se symboly

  Rohože se symboly 3 v 1: Ukazatele směru, vyznačení odstupu a čistota – vše v jednom produktu.


Putztücher

Nejprve otestovat, poté pronajmout – test servisu čisticích utěrek MEWA

Máme nejen nejlepší čisticí utěrku na světě, nýbrž i nejlepší servis. Nevěříte nám? Vyzkoušejte naše čisticí utěrky pro opakované použití v našem systému služeb. Nabízíme vám naši službu na zkoušku až na 2 měsíce.