PEAK PEAK

Nekompromisní v každém ohledu Nekompromisní v každém ohledu

Arbeitskleidung

PEAK PEAK

Nekompromisní v každém ohledu Nekompromisní v každém ohledu

Přidáno na poznámkový lístek

K poznámkovému lístku

Moderní styl v udržitelné formě – MEWA PEAK

 • UDRŽITELNOST

  Polyesterová vlákna, která jsou v kolekci MEWA PEAK použita, jsou vyrobena výhradně z recyklovaných PET lahví. V tkanině jsou kombinována s biobavlnou. Podíl udržitelných materiálů šetřících zdroje je asi 75 %!

 • STYLOVOST

  Skvělý střih, skvělý design, skvělý styl – to vše doplněno o nejlepší funkce a neuvěřitelný komfort při nošení. Design a střih jsou navrženy tak, že platí pravda odvěká: MEWA PEAK dělá člověka.

 • REGULUJE KLIMA

  V létě chladí, v zimě hřeje – inovativní technologie 37,5 pomáhá udržovat správné mikroklima a rozšířit vaši komfortní zónu nezávisle na tom, jakým aktivitám se právě věnujete.

 • ERGONOMICKÝ STŘIH

  Lidé nosí rádi jen to, co jim dobře padne. Kolekce PEAK je sestavena z ergonomických pracovních oděvů, které se pružně přizpůsobí jakékoli postavě. Elastické vsadky zajišťují maximální možnost volného pohybu – v každém směru.

Jste připravení na další úroveň profesionálních pracovních oděvů? Pro kolekci MEWA PEAK je typické především jedno: nekompromisnost. Nekompromisnost v provedení, nekompromisnost ve funkčnosti a komfortu při nošení a nekompromisnost v oblasti udržitelnosti.Pracovní bunda a pracovní kalhoty ohromí svým moderním vzhledem ve třech různých barvách a nejlepšími vlastnostmi v rámci nabídky pracovních oděvů, outdoorového a sportovního oblečení. Ať už mají být pro pracovníky ze sféry řemesel nebo průmyslu, pro techniky, montéry nebo konstruktéry, pro pracovníky v oblasti správy nemovitostí nebo logistiky – každý, kdo je bude nosit, bude nadšený.

Pracovní oděv s povědomím o zodpovědnosti

Udržitelnost má ve společnosti MEWA již dávno klíčový význam. Naše služby chrání životní prostředí. A s každým novým nápadem a každým novým řešením významně přispíváme k zachování životního prostředí. Proto je i kolekce MEWA PEAK maximálně ekologická, jelikož jsou v ní jako surovina použity PET láhve. V pracovních kalhotách o velikosti 50 je jich 18, v pracovní bundě o velikosti 50 dokonce 23. A výsledek? Udržitelně vyrobené pracovní oděvy, jež značně vynikají svým stylem, funkčností a komfortem při nošení.

Servisní systém MEWA pro pracovní oděvy

 • KrL_liefern_1200x1200.png
  Dodání a třídění
 • MBS_anziehen_1200x1200.png
  Obléci se a cítit se příjemně
 • KrL_holen_1200x1200.png
  Shromažďování a vyzvednutí
 • Krl_waschen-trocknen_mbs_1200x1200.png
  Péče a sušení
 • KrL_pruefen-ersetzen_1200x1200.png
  Oprava a výměna
Zjistěte více