Gießereikleidung - Exclusive Ferro

Ochranný oděv pro slévárny MEWA

Pohodlný ochranný oděv pro slévárny mědi, litiny a hliníku

Přidáno na poznámkový lístek

K poznámkovému lístku

Pro slévárny mědi, litiny a hliníku – ochranný oděv pro slévárny od MEWA

Výrobní proces lití je opravdu horká záležitost. V závislosti na druhu kovu se teploty pohybují v rozmezí 700 °C a 1580 °C. Tak jsou kladeny nejen nejvyšší fyzické požadavky na slévače a jejich pomocníky, ale také na správný ochranný oděv.

Společně s řadou odborníků vyvinula MEWA pro tyto oblasti speciální ochranný oděv, který poskytuje kompletní ochranu proti kapalným rozstřikům a hořlavosti nebo konvekčnímu a sálavému teplu. Zároveň jsou tyto tkaniny lehčí a příjemnější na nošení než běžně prodávané tkaniny chránící před teplem a plamenem, poskytují však výrazně účinnější ochranu a lze je průmyslově prát.

Naše kolekce získáte v praktickém pronájmu. V našem jedinečném inteligentním systému služeb se staráme nejen o to, aby váš ochranný oděv pro slévárny byl profesionálně udržován – zajistíme kompletní servis. To znamená, že vám podrobně poradíme při výběru vhodného ochranného oděvu, postaráme se potom o důkladné vyprání a péči a při pravidelné kontrole kvality o to, aby zůstal trvale zachován ochranný účinek. Je-li oděv onošený nebo vykazuje nějakou vadu, automaticky bude vyměněn za nový. V ceně je také včasné vyzvednutí a přivezení oděvu.

Naše kolekce

  • Hitzeschutz- und Flammschutzkleidung

    EXCLUSIVE ALU

    Nabízí vašim zaměstnancům optimální ochranu při všech pracích ve slévárnách hliníku. Spolehlivě chrání před hořlavostí, konvekčním a sálavým teplem a rozstřiky roztaveného hliníku a jiných kovů.

  • Gießereikleidung - Exclusive Ferro

    EXCLUSIVE FERRO

    Vašim zaměstnancům nabízí optimální ochranu při všech pracích v okrajové zóně slévárny. Oděvy spolehlivě chrání před rozstřiky kovů, teplem a elektrickým obloukem.