Schutzkleidung - Exclusive Glas

Ochranný oděv pro skláře MEWA

Ochranný oděv pro maximální teploty

Přidáno na poznámkový lístek

K poznámkovému lístku

Vysoká ochrana při vysoké teplotě – ochranný oděv pro skláře od MEWA

Při výrobě skla je zásadní moderní ochranný oděv se speciálními vlastnostmi, protože horké strojní části i sálavé a možné kontaktní teplo při výměně forem představují pro zaměstnance vážné nebezpečí. Moderní ochranný oděv se zvláštními vlastnostmi je proto nezbytný.

Právě předloktí je vystaveno extrémnímu nebezpečí. Naše kolekce je proto ve spodní části rukávů navíc zesílená, aby účinně chránila proti popáleninám.

Ochranný oděv MEWA pro sklářský průmysl je k dispozici pouze v pronájmu. Jen tak vám můžeme zaručit, že vaši zaměstnanci budou vždy nosit bezvadné oblečení. Naši servisní řidiči MEWA dodají ve sjednaných termínech čistý oděv a odvezou použité textilie. Pečlivá kontrola kvality po vyprání zajišťuje, že bude opět dodáno pouze bezvadné oblečení. Díky profesionální péči MEWA je také zajištěn ochranný účinek oděvu. Pokud bude určitý oděv vykazovat vadu, automaticky se vymění.

  • Schutzkleidung - Exclusive Glas

    EXCLUSIVE GLAS

    Vyhoví každé zkoušce ohněm a chrání při vysoké teplotě. Díky pohodlnému nošení a speciálním vlastnostem je prostě nepostradatelný.