Chemikalienschutzkleidung - Twinstar Protect Special

Chemicky ochranné oblečení MEWA

Žádné experimenty, pokud jde o bezpečnost

Přidáno na poznámkový lístek

K poznámkovému lístku

Bezpečnost na prvním místě – chemicky ochranné oblečení MEWA

V chemických závodech hrozí mimořádně velké nebezpečí narušení zdraví chemikáliemi. Z tohoto důvodu je chemicky ochranné oblečení určen k osobní bezpečnosti zaměstnanců v pracovních prostředích, jako jsou chemické továrny, výrobci baterií, galvanické pokovování a laboratoře výzkumných ústavů.

Známe vaše odvětví a nabízíme vám vysoce kvalitní kolekce MEWA v pronájmu, které zcela splňují všechny bezpečnostní požadavky v souladu s předpisy. Oba jsou certifikovány dle norem EN 13034, typ 6 – Chemická ochrana – Ochranné oděvy proti kapalným chemikáliím a EN 1149-3 a 5 – Ochranné oděvy –. Elektrostatické vlastnosti.

A aby si vaše chemicky ochranné oblečení MEWA trvale zachoval své ochranné funkce, budeme jej prát a ošetřovat v souladu se všemi opatřeními, která jsou nezbytná k zajištění spolehlivé pracovní ochrany.

Přes všechna bezpečnostní opatření se naše chemicky ochranné oblečení nosí příjemně a pohodlně. Aby se vaši zaměstnanci cítili při práci nejen bezpečně, ale i dobře

Naše kolekce

 • Schutzkleidung

  DYNAMIC Allround Chem Arc

  DYNAMIC ALLROUND CHEM ARC


  Lepší ochranu nenajdete. Ochrana proti teplu, plamenům a chemikáliím, jakož i ochrana před rušivým světelným obloukem třídy 2 v jednom. Testováno a certifikováno podle všech příslušných norem.

 • Chemikalienschutzkleidung

  DYNAMIC ELEMENTS

  Certifikovaný oděv s ochranou proti chemikáliím s maximální volností pohybu a příjemným komfortem při nošení.

 • Chemikalienschutzkleidung - Ideal Protect Special

  IDEAL PROTECT SPECIAL

  Ochranný oděv proti chemikáliím s impregnací odpuzující kapaliny, vyrobený z příjemného materiálu.

 • Chemikalienschutzkleidung - Twinstar Protect Special

  TWINSTAR PROTECT SPECIAL

  Ochrana proti chemikáliím a antistatická funkce. Používá se všude tam, kde hrozí nebezpečí výbuchu v důsledku výparů a prachu.

Banner_CZ-Flex-Move.png

Kompletní servis MEWA po dobu jednoho roku

Pracuje ve Vašem podniku maximálně 20 zaměstnanců? Jednotný pracovní oděv je pro Vás důležitý, ale je to pro Vás drahá investice? Pak pro Vás máme nabídku, kterou nic nepřekoná. MEWA FLEX.