Používání souborů cookies

Tato webová stránka obsahuje cookies. Používáním této webové stránky souhlasíte s použitím. Podrobnosti naleznete zde.

Přidáno na poznámkový lístek

K poznámkovému lístku

Výběr a péče o ochranné oděvy je záležitostí odborníků

  • Otestovaná bezpečnost

    S naší vlastní zkušební laboratoří jsou všechny výrobky neustále testovány z hlediska ochranných vlastností

  • Odbornost v oblasti OOP

    Zkušenosti získané za několik desetiletí a vysoce kvalifikovaný tým pro vývoj výrobků

  • Věda a praxe

    Úzká spolupráce s odborníky z oblasti výzkumu, vědy a praxe

Právě když jde o bezpečnost práce, je třeba se rozhodnout pro kompetentního partnera. Neboť zdraví a bezpečnost zaměstnanců na pracovišti mají nejvyšší prioritu. Volba správného ochranného oděvu má proto velký význam a nemůže být věcí pouhé rutiny. Je tu zapotřebí odborných znalostí. Společnost MEWA v této oblasti může prokázat zkušenosti získané během několika desetiletí a nabídnout vysoce kvalifikovaný tým vývojářů produktů. Aby vás a vaše zaměstnance mohli naši textilní inženýři podporovat při výběru vhodného ochranného oděvu nebo osobních ochranných prostředků (OOP) a následně vás jimi vybavit, úzce spolupracují s odborníky z oblasti výzkumu, vědy a praxe.

Optimální ochranný oděv kombinuje otestovanou bezpečnost s komfortem při nošení

Při vývoji ochranného oděvu MEWA věnujeme pozornost samozřejmě dodržování všech relevantních norem, které jsou odpovídajícím způsobem certifikovány. Kromě toho se naše pozornost ubírá také směrem ideálního kompromisu mezi bezpečností práce, komfortem při nošení a ergonomií: Vaši zaměstnanci totiž budou ochranný oděv rádi nosit, pouze pokud se v něm budou cítit dobře. To je důvod, proč neustále pracujeme na výběru a optimalizaci tkanin a střihů našich ochranných oděvů.

Pracovní oděvy k pronájmu – nyní nezávazně otestujte!

Zjistěte, jak hodně vám servis pronájmu textilií od MEWA usnadní každý pracovní den. K tomu vám poskytneme jednu z našich nejoblíbenějších kolekcí pracovních oděvů na 3 měsíce za seznamovacích podmínek.