Přidáno na poznámkový lístek

K poznámkovému lístku

Kvalita přesvědčivá na plné čáře – profesní uniformy MEWA

  • Pro všechny oblasti činností

    Profesní uniformy od MEWA jsou k dispozici pro všechna odvětví a řemesla.

  • Jednoduše praktické

    Kompletní servis našeho systému opakovaného použití zahrnuje vyzvednutí, přivezení, vyprání, péči a výměnu.

  • Zaručeně hygienicky čisté

    Díky certifikovaným pracím metodám podle standardů RABC jsou případné bakterie a viry zcela zničeny. // Ve všech pobočkách MEWY je každý kus oděvu ošetřován podle přísných hygienických požadavků platných pro potravinářství.

Šaty dělají člověka. V našem sortimentu proto najdete kolekce, které jsou přizpůsobené různým potřebám a požadavkům. Je samozřejmé, že veškeré naše pracovní oděvy odpovídají současným bezpečnostním předpisům, naše ochranné oděvy nabízejí certifikovanou ochranu a naše hygienické oděvy splňují všechny nejnovější hygienické standardy a současné požadavky na ochranu před infekcemi, na bezpečnost potravin a hygienu životního prostředí a vody. Kromě toho jsme také v úzkém kontaktu s textilními odborníky a příslušnými německými úřady a institucemi, jako je například Institut Roberta Kocha.

Aby bylo zaručeno, že všechny ochranné funkce, barvy a detaily zůstanou zachovány i po praní, nabízí systém opakovaného použití MEWA profesionální všestranný servis – pro společnosti všeho druhu, od řemeslných podniků po průmyslové koncerny. Koncept zahrnuje poradenství, výběr a dodávku textilu, praní, péči i opravy. Všechny služby pocházejí z jednoho zdroje, stejně jako celá logistika včetně vyzvednutí a doručení. MEWA, jakožto společnost poskytující textilní služby, přebírá plnou odpovědnost za zabezpečení dodávek zákazníků a za dodržování platných norem a předpisů. Naše oděvy rozlišujeme i podle profesí – nebo přesněji řečeno podle profesních skupin. Naše spektrum sahá od funkčního pracovního oděvu pro řemesla a průmysl přes módní profesionální ochranné oděvy až po oblečení pro prodej a distribuci a bezvadný hygienický oděv. V našem sortimentu najdete kolekce, které jsou přizpůsobené různým potřebám a požadavkům.

Pohodlný střih a materiály příjemné na dotyk poskytují volnost pohybu a velmi pohodlné nošení. Díky tomu se vaši zaměstnanci budou stále cítit příjemně a vy tak přispějete k motivaci a budování dobré pověsti své firmy.