KrL_liefern_1200x1200.png
Dodání
MTS_Nutzen-lagern_1200x1200.png
Použití a skladování
KrL_holen_1200x1200.png
Shromažďování a vyzvednutí
KrL_hygienisches-waschen_1200x1200.png
Praní a sušení
KrL_pruefen-ersetzen_1200x1200.png
Kontrola a výměna

Dodání

Náš servisní řidič vám dodá v dohodnutém intervalu dodání čisté čisticí utěrky.

Použití a skladování

Po použití se čisticí utěrky řádně uskladní v bezpečnostním kontejneru MEWA. Ty zajišťují bezpečné skladování a transport.

Shromažďování a vyzvednutí

V pevně dohodnutých termínech vyměňují naši servisní řidiči použité čisticí utěrky za nové.

Praní a sušení

Naše čisticí utěrky lze v závislosti na způsobu použití až 50krát vyprat a použít znovu. A to zvláště šetrně ke zdrojům a životnímu prostředí.

Kontrola a výměna

Poškozené čisticí utěrky jsou v systému pronájmu automaticky vytříděny a nahrazeny: Díky tomu máte neustále k dispozici čisté čisticí utěrky.

To nejlepší pro vaše stroje a zařízení – náš systém pro čisticí utěrky

 • Cenově výhodné

  Pronájmem čisticích utěrek můžete ušetřit náklady na běžné jednorázové materiály a profitovat z pevně vypočtených sazeb.

 • Praktické

  Snížíte organizační nároky a administrativu a vyhnete se problémům se skladováním a logistikou.

 • Skvělá minimalizace odpadů

  Naše čisticí utěrky lze až 50krát vyprat a použít znovu.

 • Nejlepší čisticí utěrka na světě

  Jsou tak pevné a dobré, že společnost MEWA byla v roce 2015 již podruhé oceněna jako světový lídr v oblasti opakovaně použitelných čisticích utěrek!

Inteligentní systém čisticích utěrek MEWA je pro váš podnik v každém ohledu ziskem. Poskytne vám totiž vše, co lze v tomto oboru očekávat od lídra světového trhu: Ušetříte náklady za materiál na jedno použití a nevzniknou vám výdaje za nákup, skladování a logistiku. My totiž čisticí utěrky dovezeme, odvezeme, vypereme a vyměníme – a to v intervalech dohodnutých s vámi. Včas a spolehlivě.Za každou čisticí utěrkou MEWA se skrývá inteligentní a dobře promyšlená koncepce, která vám odlehčí od starostí. V rámci praktického pronájmu vám v souladu s požadavky a účelem použití poskytneme utěrky přesně v počtu a kvalitě tkaniny, které vaše firma potřebuje pro profesionální čištění strojů a zařízení – od robustních až po ty jemné.

Putztücher

Nejprve otestovat, poté pronajmout – test servisu čisticích utěrek MEWA

Máme nejen nejlepší čisticí utěrku na světě, nýbrž i nejlepší servis. Nevěříte nám? Vyzkoušejte naše čisticí utěrky pro opakované použití v našem systému služeb. Nabízíme vám naši službu na zkoušku až na 2 měsíce.