Kompletní servis šitý na míru – náš systém služeb

Přáli byste si mít někdy více času? Potom si snadno a pohodlně pronajměte provozní textilie u MEWA, světového lídra v oblasti textilních, opakovaně použitelných čisticích utěrek. Spolehněte se na profesionální textilní management. V rámci našich služeb převezmeme celý proces za vás – a vy tím ušetříte čas a peníze.
Pronajímáme široký sortiment pracovních oděvů, čisticích utěrek, systémů pro čištění součástek, vchodových rohoží, autopotahů, mopů, rohoží k absorpci oleje a výrobků pro sanitární hygienu. Všechny provozní textilie odvezeme, vypereme, dovezeme a vyměníme v intervalu dohodnutém s vámi, na systémech pro čištění součástek probíhá pravidelně údržba a kontroly. A vy? Vy se můžete pohodlně usadit a relaxovat, protože my zajistíme hladký průběh procesního řetězce.

S tím jsme začali již v roce 1908 a do dnešního dne v tomto ohledu nastavujeme nová měřítka na trhu. Zvláštní dochvilnost a přesnost – prostě „Made in Germany“. Nikoli bezdůvodně patříme k německým značkám století. A v oblasti textilních, opakovaně použitelných čisticích utěrek jsme světovou jedničkou.

Několikrát jsme byli oceněni také za náš závazek k trvalé udržitelnosti. Jak vidíte, textilní management můžete s klidným svědomím svěřit někomu dalšímu. Jak přesně funguje náš systém služeb? Podívejte se sami.