Pronájem pracovního oděvu na dobu 12 měsíců Pronájem pracovního oděvu na dobu 12 měsíců

MEWA FLEX – flexibilní nájemní smlouva MEWA FLEX – flexibilní nájemní smlouva

Pro podniky do 20 zaměstnanců: pronájem pracovního oděvu na dobu jednoho roku

 • Jednoduše flexibilní

  Po dobu platnosti 12 měsíců si budete užívat plné flexibility.

 • Jednoduše praktické

  O vyzvednutí, vyprání, dopravení zpět, opravu nebo výměnu se postaráme my.

 • Jednoduše spolehlivé

  Máme svůj vlastní vozový park a kvalifikované servisní řidiče, kteří k Vám včas dorazí.

 • Jednoduše osobní

  Od okamžiku své poptávky budete mít osobního poradce, který Vám poradí a který tu bude pro Vás, aby zodpověděl všechny otázky.

Máte nějaké otázky k MEWA FLEX? Anebo byste si chtěli naši nabídku rovnou zarezervovat? Pak stačí jen vyplnit formulář a my Vás budeme kontaktovat.

Pracuje ve Vašem podniku maximálně 20 zaměstnanců? Jednotný pracovní oděv je pro Vás důležitý, ale je to pro Vás drahá investice? Pak pro Vás máme nabídku, kterou nic nepřekoná. MEWA FLEX.

Díky MEWA FLEX zůstanete, jak již samotný název naznačuje, plně flexibilní. Na dobu 12 měsíců si pronajmete pracovní oděv MEWA pro 5 až 20 osob a o nic víc se už nemusíte starat. S MEWA FLEX budete využívat všech výhod systému služeb MEWA. Vaši zaměstnanci tak budou mít nejen jednotný, módní a pohodlný pracovní oděv, ale budou jej mít také vždy čistý a upravený. My Vám dodáme oděv, který pak budeme pravidelně vyzvedávat a prát a který Vám zase včas dopravíme zpět. Pokud na něm najdeme nějaké nedostatky, ihned oděv opravíme.

Servis MEWA je promyšlený koloběh, který Vám ušetří spoustu práce, sníží náklady, uvolní prostory a navíc aktivně přispějete k ochraně životního prostředí. Naše řešení pro opakované použití jsou udržitelná a šetrná k životnímu prostředí. A na nových řešeních směřujících k úsporám zdrojů a minimalizacím odpadu pracujeme každý den.