Používání souborů cookies

Tato webová stránka obsahuje cookies. Používáním této webové stránky souhlasíte s použitím. Podrobnosti naleznete zde.

cert_iso9001_14001.png

Certifikovaná kvalita MEWA

My totiž chceme být pro naše zákazníky ti nejlepší

Kontrola znamená bezpečnost – řízení jakosti MEWA

  • Čistá řešení pro vaše životní prostředí

    Jsme hrdí, že náš textilní management již léta nepřetržitě dosahuje certifikace dle ISO 14001.

  • Bezpečná řešení pro vaše zaměstnance

    Žár, plameny, chemikálie, hygiena - vašim zaměstnancům nabídneme certifikovanou ochranu proti všem nebezpečím na pracovišti.

  • Výhodná řešení pro vaši firmu

    Výhody opakovaně použitelného systému se ukazují přímo ve vaší ekologické stopě.

Tím, že nám přenecháte péči o vaše profesní oděvy, vložíte v nás svou důvěru. Důvěra, že vaše pracovní oděvy, ochranné oděvy, hygienické oděvy, profesní oděvy, business oblečení a provozní textilie pečlivě vyčistíme, ošetříme a včas dodáme a vyzvedneme. Věříte, že „vaše“ kalhoty nezaměníme s kalhotami ze sousední skříňky a že si osobní věci, které jste možná zapomněli v kapsách, opět najdou cestu zpět k vám.

Tato důvěra je základem pro úspěšné dlouhodobé vztahy se zákazníky. Jsme úspěšní pouze tehdy, když jste úspěšní i vy. Věta, která odráží naši filozofii a neplatí pro nás jen teoreticky. Proto jsme vždy sázeli na vynikající kvalitu. Ne nadarmo je náš systém řízení kvality vzorem v tomto odvětví a je certifikován dle normy ISO 9001.

Pro nás jako společnost, která se opírá o princip opakovaného použití, je samozřejmě velmi důležitá ochrana životního prostředí. Jsme hrdí, že jsme již v roce 1997 jako první společnost v našem odvětví získali mezinárodně platný certifikát o ochraně životního prostředí dle normy ISO 14001 a mohli jej od té doby průběžně opakovaně certifikovat. Touto mezinárodní normou o řízení ochrany životního prostředí jsme se zavázali dodržovat nejen zákonné předpisy, ale také identifikovat a realizovat naše kvantifikovatelné cíle v oblasti ochrany životního prostředí. To platí pro naše procesy praní i naše výrobky a služby.

Odpovědnost přebíráme i tehdy, když jde v rámci kvality o ochranu. Ochranný účinek s ohledem na bezpečnost práce nelze ponechávat náhodě. Certifikace jsou proto důležitým kritériem, pokud jde o spoléhání se na osobní ochranné prostředky. Naše ochranné oděvy jsou testovány dle platných norem a standardů. Naše hygienické oděvy jsou certifikovány dle RABC a proto hladce zapadnou do každé koncepce HACCP.

Certifikát 9001 & Certifikát 14001 + Cor 1