|

Kontakt se spol. MEWA

Osobní poradenství k systému služeb MEWA

Jsme tu pro vás

  • Pro zákazníky

  • Pro zájemce

  • Pro uchazeče

  • Pro novináře

  • Pro stávající zákazníky

Pro zákazníky MEWA

Pro veškeré dotazy ohledně našich služeb, Vaší smlouvy nebo jiných témat je Vám k dispozici bezplatný servis na tel. čísle 296 335 821 od pondělí do čtvrtek od 07:00 do 17:00 a pátek 07:00 do 16:00. Také se můžete obrátit přímo na Vaši společnost, která o Vás pečuje, nebo osobní tým péče.Tyto informace naleznete ve svých smluvních podkladech nebo navštivte naše stránky poboček.

V našem zákaznickém portálu myMEWA.com obdržíte nonstop přístup k nejdůležitějšímu obsahu a servisu ohledně služeb MEWA.

Pro zájemce

Máte zájem o naše služby a rádi byste obdrželi poradenství. K dispozici máte náš bezplatný servis na tel. čísle 296 335 821 od pondělí do pátku od 07:30 do 17:00. 

Pro stávající zákazníky

Můžete nás kontaktovat na tomto  čísle 296 335 828.

Pro uchazeče

Máte zájem o pracovní pozici u společnosti MEWA? V naší sekci Kariéra máte k dispozici další informace o kontaktních osobách a možnostech kontaktu.

Pro novináře

Novináři a odborná nakladatelství se mohou obrátit na naše tiskové oddělení na adrese mpeterka@mediatrust.cz nebo na čísle 603 556 404. Další informace naleznete v naší sekci pro tisk.

Putztücher

Nejprve otestovat, poté pronajmout – test servisu čisticích utěrek MEWA

Máme nejen nejlepší čisticí utěrku na světě, nýbrž i nejlepší servis. Nevěříte nám? Vyzkoušejte naše čisticí utěrky pro opakované použití v našem systému služeb. Nabízíme vám naši službu na zkoušku až na 2 měsíce.