Arbeitskleidung

MEWA a zdravotnictví

Profesionální hygienické a servisní oblečení

Váš partner pro zaručenou čistotu – textilní management MEWA

 • Moderní hygienické a profesní oděvy k pronájmu

  Hygienické a profesní oděvy MEWA si můžete zcela snadno pronajmout. Rukavice a obuv naleznete v našem internetovém obchodě přímo k prodeji.

 • Znatelná čistota

  Jelikož vaše prádlo pereme při vysokých teplotách, není nutné přidávat žádné dezinfekční máchadlo. To znamená, že vaši zaměstnanci se nemusejí obávat podráždění pokožky.

 • Dodejte jim osobitý styl

  Vaše profesní oděvy rádi opatříme výšivkou a potiskem se jménem zaměstnance, logem nebo značkou.

Ať už v zákulisí nebo před ním – v oboru zdravotnictví existují nejrůznější profesní skupiny, jako např. laboranti, lékárníci, zubní technici a také ošetřovatelé. U všech je pozornost soustředěna na čistotu.Ať už v přímém kontaktu se zákazníky a pacienty nebo nepřímo – lidé pracující ve zdravotnictví musejí myslet na své vlastní zdraví. A k tomu patří i vhodný výběr profesního oděvu. Zajišťuje trvalou ochranu a bezpečnost pro případ kontaminace. Zároveň poskytuje pohodlí při každodenní náročné práci a větší pohodu při nošení. To je zajištěno pohodlnými střihy a vysoce kvalitními materiály.Jako partner pro oblast zdraví a péče známe vaše požadavky, a proto jsme naše hygienické a profesní oděvy přizpůsobili na míru vašim potřebám. V rámci praktického pronájmu zajistíme, aby vaši zaměstnanci denně nosili elegantní a čisté oblečení. To znamená, že vyzvedneme, přivezeme, vypereme, příp. vyčistíme a vyměníme obnošené oblečení.A jelikož k profesionální hygieně toho patří ještě více, můžete si u MEWA zcela snadno pronajmout i výrobky pro sanitární hygienu. Budeme vám dodávat vše účelné a předepisované nařízením o hygieně ve veřejných umývárnách.Abychom svou nabídku završili, můžete si u WORLD WIDE WORK by MEWA přímo koupit jednorázové rukavice a další doplňkové výrobky.

Vhodné řešení pro každou profesi

 • stk24408med.jpg

  Zdravotnické profese

  V dobře udržovaném a čistém profesním a hygienickém oděvu MEWA udělají vaši zaměstnanci vždy dojem. My se staráme. Včas a spolehlivě.

 • Chemikalienschutzkleidung - Ideal Protect Special

  Laboratoře

  Bezpečnost a hygiena je pro vás velmi důležitá. Pronajměte si certifikovaný hygienický oděv a výrobky pro sanitární hygienu u MEWA.