Warnschutzkleidung - Security

MEWA pro veřejné instituce

Profesní oděvy pro pozice ve veřejných institucích

Váš partner pro veřejné instituce – textilní management MEWA

 • Certifikovaná ochrana

  Náš výstražný reflexní oděv v praktickém pronájmu splňuje všechny normy a požadavky. Navíc ještě také dobře vypadá a poskytuje maximální ochranu.

 • Osobní zákaznický servis

  Osobní zákaznický servis a kompetentní servisní řidič ve vašem regionu jsou samozřejmě součástí našich služeb.

 • Otázka důvěry

  Více než 1 milion lidí denně používá profesní oděvy od MEWA. Rozsáhlé zkušenosti, na nichž lze stavět.

Činnosti ve veřejném sektoru jsou velmi rozmanité. V závislosti na oblasti použití je povinností vhodný pracovní oděv. Ať už pracujete venku, a proto potřebujete výstražný reflexní oděv a signální oděv pro dobrou viditelnost i při slabém osvětlení, nebo se nacházíte v budově a přikládáte velký význam volnosti pohybu ve svém pracovním oděvu – MEWA má pro vás vhodné řešení. V praktickém pronájmu, ve spolehlivém servisu.V našem výstražném reflexním oděvu si můžete být jisti, že jsou spolehlivě splněny normy EN ISO 20471, jakož i předpisy zákona o silničním provozu. A to nejen při prvním nošení, ale i po každém praní.Spolehněte se na naše desetiletí trvající zkušenosti a pronajměte si pracovní oděv u profesionála. V systému MEWA budete profitovat z kompletního servisu. Přivezení, vyzvednutí a údržba jsou v ceně. A: Po každém praní zkontrolujeme funkčnost a knoflíky, zipy a kapsy. Pokud je funkčnost oděvu omezena, spolehlivě jej vyměníme.V našem širokém sortimentu WORLD WIDE WORK by MEWA najdete k prodeji také vhodné ochranné pracovní pomůcky, např. bezpečnostní obuv, rukavice a ochranné brýle.


Vhodná řešení pro každé pracovní prostředí

 • Wetterschutzkleidung

  Likvidace odpadu

  Vsaďte na spolehlivé výstražné reflexní oděvy a ochranné oděvy proti povětrnosti k pronájmu – a na bezpečné ochranné pracovní pomůcky, které můžete koupit u MEWA.
 • Arbeitsschutzartikel

  Transport a místní veřejná doprava

  Pronajměte si výstražné reflexní oděvy a ochranné oděvy proti povětrnosti od MEWA pro práce na kolejích, silnicích a v dílně.
 • Wetterschutzkleidung

  Dodavatelé energií

  Vy se staráte o nepřerušované dodávky energií a my o to, abyste byli vidět i ve tmě. S pracovními oděvy k pronájmu a ochrannými pracovními pomůckami k prodeji.