MEWA_08_service_155_mod.tif

MEWA pro pohostinství

Prvotřídní servis je také u nás ve středu pozornosti

Zcela v duchu dobrého vkusu – MEWA pro pohostinství

 • Provozní vybavení k pronájmu

  Zajistíme čistotu ve vaší dílně – s pracovním oděvem, čisticími utěrkami, ochrannými potahy, zachytávacími podložkami na olej a čističi součástek v praktickém pronájmu.

 • Flexibilní přizpůsobení potřebám

  Došlo k personální změně nebo změně konfekční velikosti zaměstnance? Zcela flexibilně se přizpůsobíme vašim novým potřebám.

 • Osobní zákaznická podpora

  Osobní zákaznická podpora a kompetentní servisní řidič ve vašem regionu jsou samozřejmě součástí našich služeb.

Ať už tvůrčí kuchyně, vyhlášená restaurace, hospoda, bistro, firemní kantýna, bar, kavárna, banket nebo slavnostní akce – dobrý servis začíná již prvním dojmem. K příjemnému vystupování vašich zaměstnanců při obsluhování patří proto udržovaný a čistý oděv. Pro kuchaře v zákulisí platí: Pracovní oděv musí být funkční a odolný.

U nás si můžete profesní oděvy zcela snadno a prakticky pronajmout. Vyberte si z našeho velkého sortimentu elegantních profesních oděvů kolekci, která se bude nejlépe hodit k vám a vašemu provozu. Samozřejmě můžete také libovolně kombinovat nebo doplnit polokošilemi a triky z naší kolekce MEWA BASICS. Dále vám nabízíme profesionální službu košil a halenek a certifikovaný hygienický oděv. Naše klasické kuchařské oděvy dostanete v bílé barvě, s klasickým károvaným vzorem nebo se rozhodnete pro naše kuchařské bundy v jiných, moderních barvách.

Součástí servisu MEWA je vždy vyzvednutí, přivezení, vyprání, ošetření a výměna. Tak jdou ruku v ruce nejvyšší kvalita výrobků, vynikající servis a nejlepší hospodárnost.

U nás si mimochodem můžete pronajmout také sanitární výrobky pro optimální sanitární hygienu. Zásobníky látkových ručníků, dávkovače mýdla a vysoušeče rukou zajistí čistotu a pohodu.
Tekutá mýdla, protiskluzovou obuv a vhodné doplňky k profesnímu oděvu si můžete zakoupit u MEWA značky Shop. Služba, která splní každé přání.

Servisní systém MEWA pro profesní oděvy

 • KrL_liefern_1200x1200.png
  Dodání a třídění
 • MBS_anziehen_1200x1200.png
  Obléci se a cítit se příjemně
 • KrL_holen_1200x1200.png
  Shromažďování a vyzvednutí
 • Krl_waschen-trocknen_mbs_1200x1200.png
  Praní a sušení podle hygienického standardu
 • KrL_pruefen-ersetzen_1200x1200.png
  Oprava a výměna
Zjistěte více