Náš servis pro vás: Kvalita a čistota – MEWA pro obchod s potravinami

  • Profesní oděvy k pronájmu

    V souladu s vaším trhem si u nás pronajmete své oděvy a my se postaráme o to, aby vaši zaměstnanci vypadali dobře každý den.

  • Hygienicky nezávadné, pokud na tom záleží

    HACCP a RABC – u MEWA si můžete být jisti, že i vaše hygienické oděvy vždy obdržíte profesionálně udržované a hygienicky čisté.

  • Také blízko vám

    Naše regionální zákaznická podpora a stabilní servisní řidič je tu vždy pro vás – osobně.

Radit a obsluhovat vždy s úsměvem: Zaměstnanci v maloobchodě s potravinami přicházejí při práci neustále do styku s potravinami a zákazníky. Přitom platí pro prostor pultu i obsluhu to samé: Dobře padnoucí a čisté oblečení zanechává u zákazníků profesionální dojem.

MEWA nabízí atraktivní hygienické a profesní oděvy, ve kterých se vaši zaměstnanci cítí dobře a ukazují odbornost i u vašich zákazníků. Co je na našich profesních oděvech tak zvláštního? Každá kolekce spojuje maximální komfort při nošení s prvotřídní kvalitou a funkčností. Samozřejmě máte u MEWA četné možnosti kombinování, např. také s naším certifikovaným hygienickým oděvem, s vysoce kvalitním business oděvem nebo triky a polokošilemi z naší kolekce MEWA BASICS. Stačí si vybrat podle svých požadavků a vkusu – s oblibou ve vašich firemních barvách.

Velmi praktické: Naše profesní oděvy jsou k dispozici v pronájmu, to znamená, že je přivezeme, vyzvedneme, vypereme, ošetříme a vyměníme ve s vámi dohodnutých intervalech. A vaši zaměstnanci v nich budou den co den vypadat čistě a udržovaně.

Jako partner pro maloobchod s potravinami opatříme vašim zaměstnancům nejen vhodné oděvy. Pod značkou MEWA značky Shop naleznete rozsáhlý sortiment rukavic, obuvi a hygienických výrobků k prodeji.