Váš partner pro servis a obchod – textilní management MEWA

 • Přizpůsobeno každé službě

  Naše výrobky jsou přizpůsobeny vašim různým nárokům a splňují nejvyšší požadavky kvality a funkčnosti.

 • Znatelná čistota

  Jelikož vaše prádlo pereme při vysokých teplotách, není nutné přidávat žádné dezinfekční máchadlo. To znamená, že vaši zaměstnanci se nemusejí obávat podráždění pokožky.

 • Dodejte jim osobitý styl

  Vaše pracovní oděvy rádi opatříme výšivkou a potiskem se jménem zaměstnance, logem nebo značkou.

Ať už pohostinství nebo obchod, servis nebo prodej, potravinářský nebo nepotravinářský sektor – kromě prvotřídních výrobků a služeb patří ke spokojenosti zákazníka především jednotný, upravený a příjemný vzhled vašich zaměstnanců.Jako poskytovatel profesních oděvů stanovujeme standardy v odvětví služeb a vybavíme vaše zaměstnance vhodnými, funkčními pracovními, hygienickými a business oděvy. Naše kolekce nabízejí nejvyšší kvalitu a splňují také kritéria, která vytvářejí nejlepší předpoklady pro přátelský úsměv vašich zaměstnanců. Naše profesní oděvy sedí pohodlně po celý den, vyzdvihují osobnost zaměstnance a vypadají dobře. Vyberte si z různých kolekcí a barev ty, které nejlépe pasují k vašemu podniku a vašim zaměstnancům.A aby oděv byl den za dnem svěží, k dispozici je kompletní servis MEWA. To znamená, že si u nás pronajmete a my se spolehlivě postaráme o vyzvednutí, přivezení, ošetření a opravy, resp. výměnu oděvu. Na přání si můžete vyžádat také naši službu prádelníku pro řádné uschování čistých a znečištěných textilií.U MEWA si můžete pronajmout i další provozní textilie, např. rohože a mopy. A s našimi výrobky k sanitární hygieně vám budeme v systému MEWA dodávat vše, co je předepsáno v umývárnách podle nařízení o hygieně.Bezpečnostní obuv, jednorázové rukavice a další ochranné pracovní pomůcky v oblasti servisu a obchodu si můžete koupit u WORLD WIDE WORK by MEWA.


Vhodná řešení pro každou pracovní oblast

 • Servicekleidung

  Pohostinství

  Moderní profesní a kuchařské oděvy zajistí pohodu zaměstnanců a hostů. Obojí nabízíme v praktickém pronájmu.
 • Servicekleidung - Classicline S

  Obchod s potravinami

  Maso, ryby, sýr, zelenina a ovoce – při prodeji potravin je čisté oblečení nutností. My se o to postaráme – v praktickém pronájmu.
 • Servicekleidung - Classicline S

  Obchod s nepotravinovým zbožím

  Jednobarevné, pruhované nebo kostkované – v našich kolekcích MEWA najdete vzhled, který bude nejlépe vyhovovat vašemu podniku.