V každé poloze zcela funkční – MEWA pro sanitu, vytápění a klimatizaci

 • Úplná kontrola nákladů

  Pokud si své pracovní oděvy a čisticí utěrky pronajmete u MEWA, můžete si být jisti, že veškeré náklady budou pro vás transparentní a předvídatelné od samého počátku.

 • Včetně oprav a výměny obnošených oděvů

  Poškozené pracovní oděvy a opotřebované čisticí utěrky jsou v rámci pronájmu automaticky opraveny, v případě potřeby vyřazeny a vyměněny.

 • Zde pro vás osobně

  Jsme také blízko k vám. Profitujte z naší regionální zákaznické podpory a tím i krátkých vzdáleností a rychlé, osobní komunikace.

Co je pro vás plánování, instalace a údržba zařízení, je pro nás vyzvednutí, přivezení, vyprání a oprava, resp. výměna pracovních oděvů. Již desetiletí pracujeme pro instalatéry sanity, vytápění a klimatizace a společně s nimi. Chápeme vaše požadavky na pracovní oděvy a ochranné pracovní pomůcky.Naše pracovní oděvy pro firmy HVAC jsou proto mimořádně funkční, s velkým počtem kapes pro bezpečné uložení nástrojů, a navíc poskytují dostatečnou volnost pohybu, pokud pracujete vleže nebo ve výšce nad hlavou.Jelikož jste často v přímém kontaktu se svými zákazníky, s našimi pracovními oděvy budete také vypadat módně. Tak můžete vybírat z mnoha různých barev a barevných kombinací, které budou nejvíce pasovat k vaší firmě.Pracovní oděvy MEWA si můžete zcela snadno pronajmout a využít kompletního servisu, který vám ušetří drahocenný čas. Stejný princip platí i pro naše čisticí utěrky MEWA. Kdo je denně konfrontován s vodou a jinými kapalinami, musí se spolehnout na odolné a výkonné čisticí utěrky. Je třeba dodat: Tak činí již asi 2,5 milionů uživatelů. Rádi vám poradíme.

Servisní systém MEWA pro pracovní oděvy

 • KrL_liefern_1200x1200.png
  Dodání a třídění
 • MBS_anziehen_1200x1200.png
  Obléci se a cítit se příjemně
 • KrL_holen_1200x1200.png
  Shromažďování a vyzvednutí
 • Krl_waschen-trocknen_mbs_1200x1200.png
  Péče a sušení
 • KrL_pruefen-ersetzen_1200x1200.png
  Oprava a výměna
Zjistěte více