MEWA_04_handwerkerin_293_mod.tif

MEWA a řemeslo

Vhodné pracovní vybavení pro každého řemeslníka

Arbeitskleidung

MEWA und das Handwerk

Für jeden Handwerker die passende Arbeitsausrüstung

Váš partner pro řemeslo – textilní management MEWA

 • Přizpůsobeno každé profesi

  Naše výrobky, navržené pro nejrůznější nároky, všechny splní vaše vysoké požadavky.

 • Také pro mikropodniky

  Systém MEWA se vyplatí již od 5 zaměstnanců.

 • Mistrovský výkon

  Profesní oděvy od MEWA nosí 1,1 milion lidí a v oběhu je cca 1,2 miliarda našich čisticích utěrek.

V Německu existuje asi 150 různých řemeslných profesí. Každá z nich s vlastním profilem a specifickými požadavky. Známe vaše řemeslo – a rozumíme mu. Ve spolupráci s cechy, spolky, krajskými sdruženími řemeslníků a v úzkém kontaktu s našimi zákazníky vždy víme, co je hybnou silou tohoto odvětví. Nové podněty, nápady a návrhy jsou přímo začleněny do našich výrobků. Ať už je to v oblasti pracovních oděvů, jiných provozních textilií nebo ochranných pracovních pomůcek.

S řešeními zaměřenými na potřeby v praktickém pronájmu, včetně kompletního servisu. Ať už pracovní oděvy, čisticí utěrky, systémy pro čištění součástek, ochranné potahy, rohože, rohože k absorpci oleje, mopy a vše, co souvisí se sanitární hygienou – dodáváme včas a spolehlivě, bez problémů a rentabilně. Součástí kompletního servisu je přivezení, vyzvednutí, ošetření, opravy a výměna. Stručně řečeno: Snažíme se vás této práce zbavit a tím vám poskytujeme čas, abyste se mohli soustředit na svůj hlavní obor činnosti.

U WORLD WIDE WORK by MEWA najdete přímo k prodeji mnoho dalších výrobků potřebných pro práci: například bezpečnostní obuv, rukavice a technické příslušenství.

Vhodná řešení pro každou profesi

 • Putztücher

  Autodílny

  Znečištění všeho druhu jsou v autodílnách na denním pořádku. Přečtěte si více o našem kompletním sortimentu pro autodílny.

 • Servicekleidung - Classicline S

  Pekařství a cukrářství

  K nejlepším ingrediencím patří především jedna věc: Hygiena potravin. S naším certifikovaným hygienickým oděvem k pronájmu a praktickými hygienickými výrobky k prodeji jste na bezpečné straně.

 • Arbeitskleidung

  Stavební řemeslo

  Ve stavebnictví je důležité především jedno: Ochrana před nebezpečím, povětrností a výstražná ochrana. Proto máme pro vás správná řešení. K pronájmu a koupi.

 • Arbeitskleidung - Combistar

  Pokrývači a tesaři

  Zdařilé a praktické, pohodlné a bezpečné. Spolehněte se na naše chápání vaší tradice. Kromě pracovních oděvů v pronájmu máme k prodeji také pracovní obuv.

 • Hitzeschutz- und Flammschutzkleidung - Twinstar Protect

  Elektrická instalace

  Vzhledem k tomu, že elektroinstalace se obvykle provádějí v blízkosti zákazníka, postaráme se o udržované, jednotné profesní oděvy vašich zaměstnanců, o obuv a další ochranné pracovní pomůcky.

 • Arbeitskleidung

  Zahradnictví a krajinářství

  Ochrana proti pořezání, ochrana proti povětrnostním vlivům a volnost pohybu – naše výrobky pro zahradnictví a krajinářství splní všechny požadavky.

 • Arbeitskleidung

  Malíři a štukatéři

  Nátěry, tapety, restaurování – nejen vaše oblečení musí hodně vydržet. Pronajměte si bezstarostnost u MEWA a spolehněte se navíc na naše zboží pro potřeby malířů.

 • Hygienekleidung

  Řeznictví a uzenářství

  Ve výrobě a prodeji je důležitá především jedna věc: Čistota a hygiena. Pracovní oděvy, sanitární hygiena, obuv a potřeba čištění – naše výrobky jsou v souladu se všemi předpisy.
 • Arbeitskleidung

  Tiskárna

  Zbytky barev na tiskovém válci? Ať už vysoce savé utěrky či profesionální pracovní oděvy – známe vaše požadavky a máme proto vhodná řešení.

 • Arbeitskleidung

  Sanita, vytápění a klimatizace

  Ať už montéři nebo technici – naše čisticí utěrky, pracovní oděvy a absorpční rohože v pronájmu vám usnadní práci. Zaručeně.
 • Arbeitskleidung

  Truhláři a stolaři

  Ať už moderní, profesionální pracovní oděvy ve vašich firemních barvách nebo praktické výrobky pro sanitární hygienu – pronajměte nyní a profitujte z kompletního servisu MEWA.

Putztücher

Nejprve otestovat, poté pronajmout – test servisu čisticích utěrek MEWA

Máme nejen nejlepší čisticí utěrku na světě, nýbrž i nejlepší servis. Nevěříte nám? Vyzkoušejte naše čisticí utěrky pro opakované použití v našem systému služeb. Nabízíme vám naši službu na zkoušku až na 2 měsíce.