Používání souborů cookies

Tato webová stránka obsahuje cookies. Používáním této webové stránky souhlasíte s použitím. Podrobnosti naleznete zde.

Když nestačí jen samotná čistota – MEWA pro potravinářství

 • Zaručeně hygienicky čisté

  MEWA se řídí systémem jakosti a managementu RABC (analýza rizik a systém řízení biokontaminace), který splňuje všechny hygienické požadavky podle ČSN EN 14065. Kromě toho jsme také v úzkém kontaktu s textilními odborníky a příslušnými německými úřady a institucemi, jako je například Institut Roberta Kocha.

 • Individuální zákaznická podpora

  Na rozdíl od společnosti, která produkty pouze prodává, my s vámi zůstáváme stále v kontaktu. Najdete nás na místních pobočkách, hovoříme jazykem dané země a známe lokální prostředí. Kombinujeme rutinu mezinárodně působící společnosti s individuální a osobní podporou. Jako spolehlivý partner vám stojíme po boku s rozsáhlým know-how v oblasti bezpečnosti práce, předpisů a norem i inovativních technologií.

 • MEWA je součástí základního zásobování

  MEWA vybavuje více než 190 000 malých, středních a velkých firem v Evropě průmyslovými textiliemi, z toho 84 000 v Německu. Vždy v souladu s požadavky na hygienu, bezpečnost, ochranu životního prostředí a přepravy nebezpečného zboží. MEWA tak přispívá k zabezpečení dodavatelského řetězce u řady odvětví kritické infrastruktury.

V potravinářské výrobě jste povinni dodržovat zvláště přísné hygienické normy. Musíte dokonce kdykoli prokázat, že čištění vašich pracovních oděvů a péče o ně probíhá v souladu s předpisy.


Protože tyto hygienické požadavky nelze zajistit praním pracovních oděvů v domácí pračce, doporučuje německá norma DIN 10524 profesionální  péči poskytovatelů textilních služeb.


Pracovní oděvy MEWA pro řemeslo a průmysl se perou při konstantních teplotách mezi 60 a 75 °C, a proto neobsahují žádné hygienicky významné mikroorganismy včetně potenciálních patogenů. Čisté oděvy se přepravují chráněné v samostatných pytlích na oděvy, takže je jejich hygienická kvalita zaručena až do doby, kdy jsou doručeny zákazníkovi.


Nabízíme vám spolehlivá řešení k pronájmu, která nastavují měřítka pro hygienu textilu. S kompletním servisem, který není omezen jen na vyzvednutí, vyčištění a přivezení vašich hygienických oděvů, ale nabízí také inteligentní systémy uschování a rozsáhlé nabídky k sanitární hygieně. Ostatně, kontaktní osoby MEWY znají dobře své zákazníky a dokážou okamžitě reagovat na požadované změny. Krátké vzdálenosti a osobní kontakt umožňují nekomplikovanou a rychlou optimalizaci služeb.


Servisní systém MEWA pro hygienické oděvy

 • kreislauf_berufsbekleidung_5_1200x1200.png
  Dodání a třídění
 • kreislauf_hygienekleidung_1_1200x1200.png
  Obléci se a cítit se příjemně
 • kreislauf_berufsbekleidung_5_1200x1200.png
  Shromažďování a vyzvednutí
 • kreislauf_hygienekleidung_3_1200x1200.png
  Hygienické praní a sušení
 • kreislauf_hygienekleidung_4_1200x1200.png
  Oprava a výměna
Zjistěte více