Používání souborů cookies

Tato webová stránka obsahuje cookies. Používáním této webové stránky souhlasíte s použitím. Podrobnosti naleznete zde.

Čistá řešení pro vaše podnikání – MEWA pro automobilový průmysl

 • Provozní textilie k pronájmu

  Zajistíme čistotu – s čisticími utěrkami, pracovními a ochrannými oděvy a dalšími provozními textiliemi v praktickém pronájmu.

 • Osobní zákaznický servis

  Osobní zákaznický servis a kompetentní servisní řidič ve vašem regionu jsou samozřejmě součástí našich služeb.

 • Včetně oprav a výměny obnošených oděvů

  Poškozené pracovní oděvy a čisticí utěrky jsou v rámci pronájmu automaticky opraveny, obnošené části se v případě potřeby vyřadí a nahradí novými.

Ať už velké automobilky, střední dodavatelé nebo dodavatelé dílů – s naším kompletním servisem pro čisticí utěrky, profesní oděvy a další provozní textilie budete vždy jezdit dobře.Díky dlouholeté spolupráci s firmami z automobilového průmyslu známe vaše vysoké nároky na hladký procesní řetězec. V systému MEWA se postaráme o to, aby vaše provozní textilie byly spolehlivě a včas vyzvednuty, vyprány, resp. vyčištěny, ošetřeny a opět přivezeny k vám. V případě obnošení nebo poškození je vždy součástí také odborná oprava nebo výměna.Vsaďte na naše profesionální služby a spolehněte se na maximální výkon našich výrobků. Ne nadarmo je naše čisticí utěrka k čištění strojů MEWATEX považována za nejlepší čisticí utěrku na světě – nedostižná z hlediska odolnosti, savosti a životnosti. Kromě módních a funkčních pracovních oděvů si u nás můžete pronajmout dle norem udržované ochranné oděvy, vysoce účinné systémy pro čištění součástek nebo výrobky pro sanitární hygienu a tím si vytvořit volný prostor pro podporu své hlavní činnosti.Kromě toho vám nabízíme také širokou škálu ochranných pracovních pomůcek, jako např. bezpečnostní obuv, rukavice, ochranné brýle a chrániče sluchu, v našem širokém sortimentu MEWA značky Shop přímo k prodeji.


Servisní systém MEWA pro pracovní oděvy

 • kreislauf_berufsbekleidung_5_1200x1200.png
  Dodání a třídění
 • kreislauf_berufsbekleidung_1_1200x1200.png
  Obléci se a cítit se příjemně
 • kreislauf_berufsbekleidung_5_1200x1200.png
  Shromažďování a vyzvednutí
 • kreislauf_berufsbekleidung_3_1200x1200.png
  Péče a sušení
 • kreislauf_berufsbekleidung_4_1200x1200.png
  Oprava a výměna
Zjistěte více