MEWA_06_industriearbeiter_gruppe_009_mod.tif

MEWA a průmysl

Profesní oděvy a provozní textilie pro každý nárok

Váš partner pro průmysl – textilní management MEWA

 • Přizpůsobeno každému průmyslovému odvětví

  Naše výrobky, navržené pro nejrůznější nároky, všechny splní vaše vysoké požadavky.

 • Také pro mikropodniky

  Systém MEWA se vyplatí každému, od mikropodniků až po velké výrobní podniky.

 • Zkušenosti, ze kterých budete profitovat

  1,1 milion lidí z nejrůznějších oblastí používá profesní oděvy od MEWA. Velikost, která se vyplatí.

Více než 100 různých průmyslových odvětví v Německu sahá od výroby potravin přes stavební průmysl až po automobilový a chemický průmysl. V každém odvětví existuje celá řada profesí s individuálními nároky a specifickými požadavky, například na bezpečnost a hygienu. Abychom své výrobky udržovali stále moderní, úzce spolupracujeme s jednotlivými sdruženími a necháváme trhy sledovat našimi průzkumníky. Především je důležitý živý kontakt s našimi zákazníky, protože jejich zvláštní prosby, podněty a nápady nám pomáhají k dalšímu zlepšování našich výrobků.

V průmyslovém odvětví je přitom zásadně zcela jasně v popředí otázka funkčnosti. To v závislosti na pracovním prostředí částečně zahrnuje také ochranu a hygienu vašich zaměstnanců. Denní zacházení s nebezpečnými látkami a materiály představuje zcela zvláštní výzvu pro vaše pracovní oděvy. Nemluvě o hygienických požadavcích, se kterými se naši zákazníci potýkají, například v potravinářském průmyslu.

Zde se také zvláště uplatní výhoda pronájmu. Neboť s našimi službami vám garantujeme, že bezpečnost a čistota námi udržovaných ochranných a hygienických oděvů je vždy zajištěna stejně jako první den.

V praktickém pronájmu vás zaopatříme včas a spolehlivě, bez problémů a se ziskem. Náš servis zahrnuje přivezení, vyzvednutí, ošetření, opravy a výměnu. Od pracovních, hygienických a ochranných oděvů přes čisticí utěrky až po sanitární hygienu.

Další výrobky, jako např. bezpečnostní obuv, rukavice, ochranné brýle a technické příslušenství naleznete přímo k výhodné koupi u WORLD WIDE WORK by MEWA.

Vhodná řešení pro každé průmyslové odvětví

 • Arbeitskleidung

  Automobilový průmysl

  Hladká výroba začíná denně svěžími a čistými pracovními oděvy – v našem pronájmu vždy optimálně udržovanými.
 • Chemikalienschutzkleidung - Ideal Protect Special

  Chemický průmysl

  Máme vhodná textilní řešení, pokud jde o chemickou ochranu. A stále je dále vyvíjíme.
 • Hitzeschutz- und Flammschutzkleidung - Twinstar Protect

  Elektrotechnika

 • Gießereikleidung - Exclusive Ferro

  Slévárny

  Manipulace s tekutým kovem skrývá mnoho nebezpečí. Známe je všichni a vyvinuli jsme exkluzivní řešení ochranných oděvů.
 • Schutzkleidung - Exclusive Glas

  Sklářství

  Ten, kdo pracuje s horkým sklem, potřebuje ochranu zejména v oblasti předloktí. Proto jsme vyvinuli speciální ochranný oděv k pronájmu.
 • Arbeitskleidung

  Strojírenství

  Strojírenství je vlajkovou lodí německého průmyslu. Světová jednička si proto zaslouží nejlepší péči, například s MEWATEX®, nejlepší čisticí utěrkou k čištění strojů na trhu.
 • Schutzkleidung

  Kovoprůmysl

  Ať už funkční ochranné a pracovní oděvy nebo odolné čisticí utěrky, které si hravě poradí s kovovými třískami – na MEWA se můžete spolehnout.
 • Hitzeschutz- und Flammschutzkleidung

  Výroba cementu

  Víme, jak důležitý je spolehlivý ochranný oděv při práci s horkou moukou. Naše speciálně vyvinutá kolekce MEWA Exclusive Cement poskytuje účinnou ochranu.