Warnschutzkleidung

Výstražné reflexní kalhoty MEWA

Standardizované, funkční výstražné reflexní kalhoty v kontrastních barvách

Pohodlné a bezpečné, funkční a robustní – ke každému použití

Když přijde na bezpečnost, neexistuje žádná alternativa. Zejména při práci venku, za snížené viditelnosti nebo ve špatném počasí.


Přesně proto máme pro vás široký sortiment výstražných reflexních kalhot.Od klasických laclových kalhot, které chrání záda před průvanem, přes oblíbené kalhoty pod kolena až po krátké kalhoty nabízíme pro každou potřebu vhodné výstražné kalhoty. A stejně flexibilní jako provedení jsou také oblasti použití našich ochranných kalhot. Naše výstražné reflexní kalhoty přesvědčují již řadu let podniky likvidující odpad, zajišťující transport a příměstskou dopravu a dodavatele energie. Zejména zajišťujeme v praktickém pronájmu vždy optimální stav ochranných funkcí vašich pronajatých kalhot.Všechny výstražné reflexní kalhoty jsou vyrobeny pro maximální bezpečnost. Z odolného, fluorescenčního materiálu v oranžové nebo žluté barvě a navíc opatřené vždy dvěma reflexními pruhy na nohou. Tak jsou splněny požadavky normy EN ISO 20471 a pravidel silničního provozu.Ale myslí se také na zatížení v každodenním provozu. Výstražné reflexní kalhoty jsou samozřejmě opatřeny četnými kapsami, které vám usnadní práci. Zesílení dna kapes zajišťuje zvláštní odolnost při častém vkládání a vyjímání ostrých předmětů. Průhmaty kapes jsou barevně odlišené tmavším materiálem odolným vůči nečistotám.Vždy optimální stav a čistotu vašich výstražných reflexních kalhot zajistíme v praktickém pronájmu. Vaše výstražné reflexní kalhoty vyzvedneme a ošetříme, a než vám je opět přivezeme, zkontrolujeme všechny části a podle potřeby je opravíme nebo vyměníme.Vše proto, aby se vaši zaměstnanci mohli dobře chránění soustředit na své úkoly.


Banner_CZ-Flex-Move.png

Kompletní servis MEWA po dobu jednoho roku

Pracuje ve Vašem podniku maximálně 20 zaměstnanců? Jednotný pracovní oděv je pro Vás důležitý, ale je to pro Vás drahá investice? Pak pro Vás máme nabídku, kterou nic nepřekoná. MEWA FLEX.