Používání souborů cookies

Tato webová stránka obsahuje cookies. Používáním této webové stránky souhlasíte s použitím. Podrobnosti naleznete zde.

Arbeitskleidung

Pracovní vrchní oblečení bez rukávů MEWA

Vesty chrání, hřejí a vypadají dobře!

Prakticky v každou pracovní dobu, vhodné ke každému pracovnímu outfitu

Ať už pod nebo na běžný oděv, jednobarevné nebo se zvýrazněním, k pracovním kalhotám nebo džínsům, s tepelnou funkcí nebo jako klasická obchodní kombinace – bez tak výrazné univerzálnosti se nelze obejít. Vrchní oblečení bez rukávů MEWA jsou opravdovými kombinovanými talenty. V rámci našeho profesního oděvu vám nabízíme vhodné vrchní oblečení bez rukávů pro nejrůznější odvětví a požadavky.

V oblasti řemesel jsou robustní pracovní vrchní oblečení bez rukávů s fleecovou podšívkou upřednostněny pro práce v chladnějších podmínkách nebo v chladných dnech. Díky mnoha praktickým kapsám se zipy a zesílením dna kapes se pracovní vrchní oblečení bez rukávů stávají extrémně funkční.

Pro zaměstnance v oblasti služeb mohou být na druhou stranu o něco jemnější. Optický vzhled personálu ve službách dokonale završí postavu zvýrazňující střihy a atraktivní designy. Vysoce kvalitní vrchní oblečení bez rukávů z našich kolekcí lze dokonale kombinovat.

Naše obchodní vrchní oblečení bez rukávů je zcela klasické, ale nejsou vůbec fádní. Ať už pro muže nebo ženy, k obleku, sukni nebo džínsům, s halenkou, košilí nebo trikem – každý outfit s nimi bude středem pozornosti.

Vrchní oblečení bez rukávů MEWA obdržíte v praktickém pronájmu. To znamená: Vaše vrchní oblečení bez rukávů včas a spolehlivě přivezeme, vyzvedneme, vypereme a opravíme.

Pracovní oděvy k pronájmu – nyní nezávazně otestujte!

Zjistěte, jak hodně vám servis pronájmu textilií od MEWA usnadní každý pracovní den. K tomu vám poskytneme jednu z našich nejoblíbenějších kolekcí pracovních oděvů na 3 měsíce za seznamovacích podmínek.