Arbeitskleidung

Pracovní vrchní oblečení bez rukávů MEWA

Vesty chrání, hřejí a vypadají dobře!

Prakticky v každou pracovní dobu, vhodné ke každému pracovnímu outfitu

Ať už pod nebo na běžný oděv, jednobarevné nebo se zvýrazněním, k pracovním kalhotám nebo džínsům, s tepelnou funkcí nebo jako klasická obchodní kombinace – bez tak výrazné univerzálnosti se nelze obejít. Vrchní oblečení bez rukávů MEWA jsou opravdovými kombinovanými talenty. V rámci našeho profesního oděvu vám nabízíme vhodné vrchní oblečení bez rukávů pro nejrůznější odvětví a požadavky.

V oblasti řemesel jsou robustní pracovní vrchní oblečení bez rukávů s fleecovou podšívkou upřednostněny pro práce v chladnějších podmínkách nebo v chladných dnech. Díky mnoha praktickým kapsám se zipy a zesílením dna kapes se pracovní vrchní oblečení bez rukávů stávají extrémně funkční.

Pro zaměstnance v oblasti služeb mohou být na druhou stranu o něco jemnější. Optický vzhled personálu ve službách dokonale završí postavu zvýrazňující střihy a atraktivní designy. Vysoce kvalitní vrchní oblečení bez rukávů z našich kolekcí lze dokonale kombinovat.

Naše obchodní vrchní oblečení bez rukávů je zcela klasické, ale nejsou vůbec fádní. Ať už pro muže nebo ženy, k obleku, sukni nebo džínsům, s halenkou, košilí nebo trikem – každý outfit s nimi bude středem pozornosti.

Vrchní oblečení bez rukávů MEWA obdržíte v praktickém pronájmu. To znamená: Vaše vrchní oblečení bez rukávů včas a spolehlivě přivezeme, vyzvedneme, vypereme a opravíme.

Banner_CZ-Flex-Move.png

Kompletní servis MEWA po dobu jednoho roku

Pracuje ve Vašem podniku maximálně 20 zaměstnanců? Jednotný pracovní oděv je pro Vás důležitý, ale je to pro Vás drahá investice? Pak pro Vás máme nabídku, kterou nic nepřekoná. MEWA FLEX.