Používání souborů cookies

Tato webová stránka obsahuje cookies. Používáním této webové stránky souhlasíte s použitím. Podrobnosti naleznete zde.

Arbeitskleidung

Pracovní blůzy MEWA

Náš široký výběr pracovních blůz

Funkční, odolné a stylové, s dlouhým rukávem nebo s krátkým rukávem – rozhodněte se sami

Ať už řemesla nebo průmysl, ve službách nebo jako klasický obchodní oděv – košile se používají prostě všude. A v naší nabídce máme vhodné košile pro každé odvětví a každou oblast.

Ať už hledáte pracovní košili pro práce na staveništi nebo v průmyslovém podniku, elegantní košili pro hotely a pohostinství nebo klasickou obchodní košili do prodejny nebo kanceláře – poznejte náš široký sortiment. Všechny naše košile jsou k dostání ve výhodném pronájmu. To znamená, že vaše košile spolehlivě a přesně přivezeme, vyzvedneme a ošetříme. Pro dámy máme v rámci programu samozřejmě široký výběr vhodných halenek. Opět platí, že si můžete vybrat mezi dlouhými a krátkými rukávy. A to vždy v barvě, která se bude hodit k vašemu podniku.

Servis MEWA platí samozřejmě i pro všechny pracovní košile, které musejí splňovat zvláštní ochranné funkce. U pracovních košil pro potravinářský průmysl zajišťujeme certifikovanou hygienu, naše slévárenské košile splňují všechny požadavky na ochranu před teplem a plameny. Nabízíme pracovní košile s antistatickými funkcemi pro použití v elektrotechnickém průmyslu a také lehké pracovní košile s ochranou proti chemikáliím, které lze nosit jako alternativu k bundě.

S výjimkou našich halen přes hlavu, u kterých z hygienických důvodů upouštíme od kapes, jsou všechny naše košile opatřeny praktickými kapsami k uschování pracovního materiálu.


Pracovní oděvy k pronájmu – nyní nezávazně otestujte!

Zjistěte, jak hodně vám servis pronájmu textilií od MEWA usnadní každý pracovní den. K tomu vám poskytneme jednu z našich nejoblíbenějších kolekcí pracovních oděvů na 3 měsíce za seznamovacích podmínek.