Používání souborů cookies

Tato webová stránka obsahuje cookies. Používáním této webové stránky souhlasíte s použitím. Podrobnosti naleznete zde.

Arbeitskleidung - Twinstar

Kombinézy MEWA

Montérky nebo funkční pracovní a ochranné kombinézy

Všestranná ochrana pro vaši práci

Vklouznout dovnitř, navléct a cítit se dobře. Žádný jiný oděv není tak praktický jako kombinéza. Za otce jednodílných oděvů je považován průkopník letectví Sidney Cotton se svým jumpsuit.


V roce 1917 měla kombinéza chránit piloty před chladem a větrem a byla používána zhruba ve stejnou dobu jako pracovní oděv. Téměř o 100 let později začala kombinéza neodmyslitelně patřit k pracovnímu oděvu, a proto je také nedílnou součástí mnoha kolekcí MEWA.Náš jednodílný oděv je od hlavy až k patě určen pro práci. Pouze jednou jedinou částí oděvu chráníte své ruce a nohy před nečistotami, prachem, třískami, olejem, kapalinami, zárodky, chladem, teplem nebo také jiskrami. Proto se pohodlný overal používá také v různých odvětvích. Tuto oblíbenou klasiku používají mechanici, stěhováci a mnohé další profesní skupiny.Kombinézy zakrývají vlastní oděv, aniž omezují volnost pohybu. Podle dané kolekce budete u MEWA bodovat četnými kapsami a praktickými gumovými popruhy pro dobré padnutí oděvu.Kombinézy MEWA obdržíte v rámci pronájmu. Kombinézy vyzvedneme a přivezeme v dohodnutém intervalu, vypereme a ošetříme je a v případě vad tyto odstraníme nebo kombinézy nahradíme. S našimi kombinézami s funkcí ochranného oděvu zajišťujeme, aby tato funkce byla bezvadně zachována i po každém praní.


Pracovní oděvy k pronájmu – nyní nezávazně otestujte!

Zjistěte, jak hodně vám servis pronájmu textilií od MEWA usnadní každý pracovní den. K tomu vám poskytneme jednu z našich nejoblíbenějších kolekcí pracovních oděvů na 3 měsíce za seznamovacích podmínek.