Arbeitskleidung - Twinstar

Kombinézy MEWA

Montérky nebo funkční pracovní a ochranné kombinézy

Všestranná ochrana pro vaši práci

Vklouznout dovnitř, navléct a cítit se dobře. Žádný jiný oděv není tak praktický jako kombinéza. Za otce jednodílných oděvů je považován průkopník letectví Sidney Cotton se svým jumpsuit.


V roce 1917 měla kombinéza chránit piloty před chladem a větrem a byla používána zhruba ve stejnou dobu jako pracovní oděv. Téměř o 100 let později začala kombinéza neodmyslitelně patřit k pracovnímu oděvu, a proto je také nedílnou součástí mnoha kolekcí MEWA.Náš jednodílný oděv je od hlavy až k patě určen pro práci. Pouze jednou jedinou částí oděvu chráníte své ruce a nohy před nečistotami, prachem, třískami, olejem, kapalinami, zárodky, chladem, teplem nebo také jiskrami. Proto se pohodlný overal používá také v různých odvětvích. Tuto oblíbenou klasiku používají mechanici, stěhováci a mnohé další profesní skupiny.Kombinézy zakrývají vlastní oděv, aniž omezují volnost pohybu. Podle dané kolekce budete u MEWA bodovat četnými kapsami a praktickými gumovými popruhy pro dobré padnutí oděvu.Kombinézy MEWA obdržíte v rámci pronájmu. Kombinézy vyzvedneme a přivezeme v dohodnutém intervalu, vypereme a ošetříme je a v případě vad tyto odstraníme nebo kombinézy nahradíme. S našimi kombinézami s funkcí ochranného oděvu zajišťujeme, aby tato funkce byla bezvadně zachována i po každém praní.


Banner_CZ-Flex-Move.png

Kompletní servis MEWA po dobu jednoho roku

Pracuje ve Vašem podniku maximálně 20 zaměstnanců? Jednotný pracovní oděv je pro Vás důležitý, ale je to pro Vás drahá investice? Pak pro Vás máme nabídku, kterou nic nepřekoná. MEWA FLEX.