Arbeitskleidung

Pracovní svrchní blůzy MEWA

Klasika ve světě pracovních oděvů

Klasika ve světě pracovních oděvů

Špína, chlad, prudký déšť, chemikálie nebo jiskry – pracovní svrchní blůzy jsou při každodenním používání vystaveny různému namáhání. Proto je ještě důležitější, aby každá svrchní blůza byla dokonale přizpůsobena individuálním požadavkům.

V našem širokém sortimentu najdete celou řadu klasických pracovních svrchních blůz pro řemesla a průmysl. Už dávno nejsou jen robustní a praktické. Sportovní moderní střihy propůjčují našim pracovním svrchním blůzám očividně skvělý vzhled. Odolné materiály, chytré detaily a maximální volnost pohybu zajišťují, aby se v nich vaši zaměstnanci cítili dobře.

Pokud často pracujete venku a jste vystaveni povětrnosti, najdete u nás hřejivé fleecové svrchní blůzy a softshellové vrchní blůzy v různých barvách a tvarech.

V oblasti ochranného oděvu nabízíme certifikované svrchní blůzy s ochranou proti chemikáliím, teplu a plameni, výstražnými funkcemi a ochranou proti povětrnostním vlivům. V sortimentu máme také svrchní blůzy se speciálními požadavky pro slévárny, cementářskou a sklářskou výrobu.

V případě servisního oděvu pro hotely, pohostinství, služby a prodej vám nabízíme módní bistro svrchní blůzy pro muže a ženy. Jestliže ve vašem oboru platí zvláštní hygienické požadavky, naleznete v našem sortimentu hygienického oděvu vhodné pracovní svrchní blůzy.

Všechny svrchní blůzy si můžete u MEWA zcela snadno pronajmout. Tím využijete našeho rozsáhlého kompletního servisu, jehož součástí je i vyzvednutí, přivezení, vyprání, ošetření a výměna svrchních blůz.


Banner_CZ-Flex-Move.png

Kompletní servis MEWA po dobu jednoho roku

Pracuje ve Vašem podniku maximálně 20 zaměstnanců? Jednotný pracovní oděv je pro Vás důležitý, ale je to pro Vás drahá investice? Pak pro Vás máme nabídku, kterou nic nepřekoná. MEWA FLEX.