Používání souborů cookies

Tato webová stránka obsahuje cookies. Používáním této webové stránky souhlasíte s použitím. Podrobnosti naleznete zde.

Arbeitskleidung

Pracovní svrchní blůzy MEWA

Klasika ve světě pracovních oděvů

Klasika ve světě pracovních oděvů

Špína, chlad, prudký déšť, chemikálie nebo jiskry – pracovní svrchní blůzy jsou při každodenním používání vystaveny různému namáhání. Proto je ještě důležitější, aby každá svrchní blůza byla dokonale přizpůsobena individuálním požadavkům.

V našem širokém sortimentu najdete celou řadu klasických pracovních svrchních blůz pro řemesla a průmysl. Už dávno nejsou jen robustní a praktické. Sportovní moderní střihy propůjčují našim pracovním svrchním blůzám očividně skvělý vzhled. Odolné materiály, chytré detaily a maximální volnost pohybu zajišťují, aby se v nich vaši zaměstnanci cítili dobře.

Pokud často pracujete venku a jste vystaveni povětrnosti, najdete u nás hřejivé fleecové svrchní blůzy a softshellové vrchní blůzy v různých barvách a tvarech.

V oblasti ochranného oděvu nabízíme certifikované svrchní blůzy s ochranou proti chemikáliím, teplu a plameni, výstražnými funkcemi a ochranou proti povětrnostním vlivům. V sortimentu máme také svrchní blůzy se speciálními požadavky pro slévárny, cementářskou a sklářskou výrobu.

V případě servisního oděvu pro hotely, pohostinství, služby a prodej vám nabízíme módní bistro svrchní blůzy pro muže a ženy. Jestliže ve vašem oboru platí zvláštní hygienické požadavky, naleznete v našem sortimentu hygienického oděvu vhodné pracovní svrchní blůzy.

Všechny svrchní blůzy si můžete u MEWA zcela snadno pronajmout. Tím využijete našeho rozsáhlého kompletního servisu, jehož součástí je i vyzvednutí, přivezení, vyprání, ošetření a výměna svrchních blůz.


Pracovní oděvy k pronájmu – nyní nezávazně otestujte!

Zjistěte, jak hodně vám servis pronájmu textilií od MEWA usnadní každý pracovní den. K tomu vám poskytneme jednu z našich nejoblíbenějších kolekcí pracovních oděvů na 3 měsíce za seznamovacích podmínek.