Arbeitskleidung

Fleecové bundy MEWA

Měkké, teplé, moderní – pohodlná bunda pro venkovní práce

Pohodlná bunda do chladných pracovních dnů – fleecové bundy MEWA

Ten, kdo je často na cestách, ví, že neexistuje téměř žádná outdoorová aktivita, při které by nebyly v kurzu fleecové bundy.

To zajišťují mnohé kladné vlastnosti. Fleece hezky hřeje a lze jej tak používat v každou roční dobu. Ať už v chladných dnech na jaře, v létě nebo na podzim a samozřejmě v zimě pod pracovní bundou – fleecové bundy přesvědčí jako opravdu všestranný doplněk a jsou již dlouhou dobu etablovaným základem ve světě pracovních oděvů.

A co je charakteristické: Tkanina je na dotek velmi měkká a rázem se vysuší. Fleece navíc odpuzuje vlhkost a neabsorbuje vodu. Proto lze pracovní bundu okamžitě znovu použít po dešti. Jelikož je fleece vysoce prodyšný, zajišťuje také velmi pohodlné nošení.

Fleecové bundy plní svou funkci nejen při práci, ale i ve volném čase. Vždy prostě vypadají dobře a sportovně.

Fleecové pracovní bundy z našich kolekcí jsou k dispozici v praktickém pronájmu. Tak bundy automaticky vyzvedneme, přivezeme, vypereme a ošetříme. A pokud se objeví vada, bundu ihned odborně opravíme nebo vyměníme.

Banner_CZ-Flex-Move.png

Kompletní servis MEWA po dobu jednoho roku

Pracuje ve Vašem podniku maximálně 20 zaměstnanců? Jednotný pracovní oděv je pro Vás důležitý, ale je to pro Vás drahá investice? Pak pro Vás máme nabídku, kterou nic nepřekoná. MEWA FLEX.