Používání souborů cookies

Tato webová stránka obsahuje cookies. Používáním této webové stránky souhlasíte s použitím. Podrobnosti naleznete zde.

Arbeitskleidung

Fleecové bundy MEWA

Měkké, teplé, moderní – pohodlná bunda pro venkovní práce

Pohodlná bunda do chladných pracovních dnů – fleecové bundy MEWA

Ten, kdo je často na cestách, ví, že neexistuje téměř žádná outdoorová aktivita, při které by nebyly v kurzu fleecové bundy.

To zajišťují mnohé kladné vlastnosti. Fleece hezky hřeje a lze jej tak používat v každou roční dobu. Ať už v chladných dnech na jaře, v létě nebo na podzim a samozřejmě v zimě pod pracovní bundou – fleecové bundy přesvědčí jako opravdu všestranný doplněk a jsou již dlouhou dobu etablovaným základem ve světě pracovních oděvů.

A co je charakteristické: Tkanina je na dotek velmi měkká a rázem se vysuší. Fleece navíc odpuzuje vlhkost a neabsorbuje vodu. Proto lze pracovní bundu okamžitě znovu použít po dešti. Jelikož je fleece vysoce prodyšný, zajišťuje také velmi pohodlné nošení.

Fleecové bundy plní svou funkci nejen při práci, ale i ve volném čase. Vždy prostě vypadají dobře a sportovně.

Fleecové pracovní bundy z našich kolekcí jsou k dispozici v praktickém pronájmu. Tak bundy automaticky vyzvedneme, přivezeme, vypereme a ošetříme. A pokud se objeví vada, bundu ihned odborně opravíme nebo vyměníme.

Pracovní oděvy k pronájmu – nyní nezávazně otestujte!

Zjistěte, jak hodně vám servis pronájmu textilií od MEWA usnadní každý pracovní den. K tomu vám poskytneme jednu z našich nejoblíbenějších kolekcí pracovních oděvů na 3 měsíce za seznamovacích podmínek.