Čisticí utěrky MEWA Čisticí utěrky MEWA

Čisticí hadry, mycí nebo čisticí utěrky? Čisticí hadry, mycí nebo čisticí utěrky?

Putztuchsystem - MEWATEX

Čisticí utěrky MEWA Čisticí utěrky MEWA

Čisticí hadry, mycí nebo čisticí utěrky? Čisticí hadry, mycí nebo čisticí utěrky?

Vsaďte na spolehlivou čistotu – čisticí utěrky MEWA

Pracoviště musí být čisté a je jedno, ve kterém oboru pracujete, a také je jedno, zda chcete udržovat v čistotě stroje, nástroje nebo pracovní desky – máme pro vás to nejčistější řešení: Čisticí utěrky MEWA v praktickém pronájmu. Nabízíme vám nejen čtyři různé kvality pro různé požadavky, ale i pravidelný odvoz, praní a dovoz. Máte tak vždy po ruce čisté čisticí utěrky. Praktické, nebo? Samozřejmě se také stane, že dojde k opotřebení utěrek k čištění strojů. V našem kompletním servisu je automaticky vyměníme za nové.

Spolehněte se na lídra na světovém trhu, pokud jde o čisticí hadry. Spolehněte se na MEWA. Čím naše opakovaně použitelné utěrky vynikají? Jsou savé, odolné a rozměrově stálé.

Den co den nejrůznější uživatelé použijí více než 2,5 milionů čisticích utěrek. A jejich počty se každý den zvyšují, protože stále více zákazníků odmítá používat jednorázové utěrky a sází spíše na opakovaně použitelné utěrky. Ve prospěch životního prostředí – a ve prospěch výdajů.

Poradíme vám. Uděláme vám nabídku.

Putztücher

Nejprve otestovat, poté pronajmout – test servisu čisticích utěrek MEWA

Máme nejen nejlepší čisticí utěrku na světě, nýbrž i nejlepší servis. Nevěříte nám? Vyzkoušejte naše čisticí utěrky pro opakované použití v našem systému služeb. Nabízíme vám naši službu na zkoušku až na 2 měsíce.