Websiteheader_Kampagnenmotive_EB_3543x3543px_2020-02-23_CZ.jpg

To je MEWA.

MEWA je férová a přívětivá

Chceme, abyste svou práci dělali rádi a považovali MEWU za firmu, která s vámi souzní. Najdete zde pracovní místa, která vám nabízejí spokojenost, stabilitu a atraktivní možnosti rozvoje. Máme totiž velké plányů: Jako jeden z hlavních poskytovatelů služeb v oblasti managementu textilu trvale pokračujeme v inovacích a růstu.

MEWA dává příležitost

U nás dostanete možnost přispět svou prací aktivně ke společnému úspěchu naší firmy. Středobodem našeho myšlení a jednání jsou lidé a to je jediná správná cesta k trvale dobrým vztahům s našimi zákazníky, obchodními partnery a pracovníky.

MEWA získala řadu vyznamenání

Naše vynikající pověst předního poskytovatele služeb a atraktivního zaměstnavatele je pravidelně potvrzována také zvenčí – například vyznamenáními „Značka století“ (Marke des Jahrhunderts), „Cena za udržitelnost“ (Nachhaltigkeitspreis), „Nejlepší zaměstnání v Německu s budoucností“ (Deutschlands beste Jobs mit Zukunft) a „Přední zaměstnavatelé“ (Leading Employers) nebo nominací na cenu „HR Excellence Award“.

Za nejdůležitější doklad naší atraktivity jako zaměstnavatele však považujeme nadprůměrně dlouhou věrnost zaměstnanců – je výrazem sounáležitosti zaměstnanců a jejich silné identifikace se společností MEWA.

Samozřejmě se těšíme ze všech nových uchazečů o zaměstnání – bez ohledu na jejich pohlaví, původ, sexuální orientaci a náboženství. V části „Kariéra“ používáme mužský rod výhradně z důvodu snadnější čitelnosti.

Velmi nám záleží na tom, aby vám vaše práce dávala smysl a přinášela vám spokojenost a uznání. Základem pro to je naše firemní kultura, kterou rozvíjíme již déle než 110 let a kterou důsledně uplatňujeme v praxi.
Gabriele Gebauer a Rolf Beisse, majitelé skupiny MEWA

Co u nás najdete

 • Zentrale_Wiesbaden_Panora.jpg

  Základní hodnoty a zásady vedení jsou součástí praktického života

  Společnost MEWA tvoří lidé.

 • _MG_0434_7_fused_var.tif

  Naše rozmanitá společenská angažovanost

  Odpovědnost zavazuje

 • _84A8909.jpg

  Jsme velkorysí a postaráme se, abyste měli od nás vždy všeho dostatek

  O společnosti MEWA

 • AdobeStock_222907647.jpeg

  MEWA je hlavním poskytovatelem služeb v oboru budoucnosti

  Práce s perspektivou

 • 4O9A3535.jpg

  MEWA Zprávy o zkušenostech z první ruky

  Chvíle u společnosti

 • Fotolia_121364567_XXL.jpg

  Nabídka pracovních míst v Česku

  Veletrh pracovních příležitostí v MEWĚ