_AB_1287_8_fused_LKW CORR_entzerrt.tif

MEWA INFORMUJE

Update ke COVID-19

Aktuální informace ke COVID-19

 • Mikrobiologická nezávadnost našich produktů

  V našich prádelnách zajišťují naše vysoké hygienické a pracovně-bezpečnostní standardy a také vysokoteplotní, hygienicky ověřené procesy praní (RABC), že jsou naše produkty po praní mikrobiologicky bezpečné.

 • Podniková hygiena a ochranná opatření

  Naše zaměstnankyně a naši zaměstnanci v našich prádelnách pro vás budou i nadále pracovat, samozřejmě s dalšími a všemi nezbytnými hygienickými a ochrannými opatřeními.

 • Dostupnost

  Naši pracovníci v kancelářích jsou stále neomezeně i nadále rádi, že jsou pro vás jako obvykle k dispozici.

 • Logistika a dodání

  Vzhledem k aktuální situaci upravujeme také v krátkých termínech logistiku, abychom mohli zajistit dodávky našim zákazníkům. Naši kompetentní zaměstnanci sledují dění a budou vás kontaktovat, pokud dojde ke změnám v důsledku situace, aby byla zajištěna vaše dodávka.

 • e-shop buy4work

  Náš internetový obchod s osobními ochrannými pracovními prostředky pro vás samozřejmě zůstává otevřený a my se budeme i nadále snažit dodávat vám všechny potřebné produkty za předpokladu, že jsou dostupné a nejsou dotčeny úředními omezeními dodávek.

Jsme si jisti, že současnou výjimečnou situaci zvládneme s nezbytnou předvídavostí a společně s vámi. Děkujeme za vaši podporu a dávejte na sebe pozor.

Vývoj týkající se koronaviru (COVID-19) v současnosti způsobuje nejistotu a mnoho otevřených otázek. Jako pro rodinný podnik je pevně zakotveno v naší firemní kultuře, abychom tady byli jeden pro druhého. Bezpečnost našich zákazníků a našich zaměstnanců je přitom vždy v popředí. Proto bychom vás dnes rádi informovali o současné situaci v MEWA.

Jako poskytovatel textilních služeb s certifikací RABC dodáváme pro potravinářský průmysl, obchod, zdravotnictví a další systémově důležité oblasti a staráme se o to, aby jejich zaměstnanci měli stále čisté, mikrobiologicky bezpečné oděvy. Jsme proto nedílnou součástí dodavatelského řetězce, který má být v této výjimečné situaci primárně udržován.

V našem jednání se proto podle toho řídíme, abychom:

 1. Vás všechny, naše zákazníky a zaměstnance, chránili tím nejlepším možným způsobem
 2. Udržovali náš standard služeb pro naše zákazníky
 3. Přispěli také naším dílem nejlepším možným způsobem k utlumeni koronaviru.#

Tato opatření slouží k ochraně všech zaměstnanců a zákazníků, aby se minimalizovalo riziko šíření. Náš interní krizový tým denně pracuje na realizaci dalších opatření, aby nejen reagoval na dynamický vývoj, ale aby jej předvídal.

Kontakt se zákazníky

Jako pro poskytovatele textilních služeb je ovšem každodenní kontakt se zákazníky a jejich textilem pro naše řidiče servisu nedílnou součástí našich služeb. To se může stát pro naše zaměstnance rizikem, pokud přijdou do kontaktu s produkty nebo osobami, u který existuje podezření na nákazu.

 • Proto bychom vás chtěli vyzvat k ochraně našich zaměstnanců stejně jako našich zákazníků, abyste nás informovali okamžitě a před vyzvednutím textilu telefonicky, pokud má váš podnik potvrzený případ koronaviru nebo existuje takové podezření.
 • Takové produkty potom budeme z bezpečnostních důvodů přepravovat a ošetřovat samostatně a v případě potřeby s vámi prostřednictvím našeho zákaznického servisu odsouhlasíme další opatření. V takovém případě se prosím s důvěrou obraťte na vaši obvyklou kontaktní osobu MEWA.
COVID-19 Infografik.jpg